لیزر کوترا

لیزر کوترا

در دنیای امروز آراستگی و حفظ زیبایی یکی از امر های مهم تلقی شده است و باز خورد های مثبتی در روابط اجتماعی ،شغلی و حتی زندگی شخصی هر فرد دارد .

لیزر-کوترا

یکی از این راهای آراستگی از بین بردن موهای زائد در زنان و مردان می باشد .

برای برطرف کردن این مشکل راه های درمانی و غیر درمانی بسیاری وجود دارد . البته راه های غیر درمانی همیشگی نیستن و بعد از گذشت مدت کوتاهی نیاز به تکرار اصلاح دارند .اما با کمک روش های درمانی  با گذشت چند جلسه می توانیم به طور دائم از شر موهای زائد خلاص شویم .

روش های درمانی که در کلینیک های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند ،به دو دسته تقسیم می شوند IPL ها و لیزر ها .

با پیشرفت روز افزون لیزر های جدیدتر جواب گیری به طرز چشمگیری بالا رفته است .

اما همچنان در برخی موارد عوارضی دیده می شود مثل سوختگی، ایجاد لک های قهوه ای، همچنین درد زیاد در زمان درمان، ناراحتی به دلیل پاشش هوای سرد در صورت، چشم ویا پاشش مایع سرد به عنوان یک ماده خنک کننده بر روی پوست و استنشاق بخار و گاز حاصل از آن، جلسات درمانی زیاد بعلت عدم امکان انتقال انرژی مناسب به عمق پوست از جمله نقاط ضعف این سیستم ها برای درمان موهای زائد می باشند.

برای از بین بردن عوارض و مشکلات لیزر ،متخصصان کشور امریکا با تحقیقات زیاد موفق به ساخت الکس سرد یا الکس کوترا شدند .لیزر کوترا مورد تایید سازمان غذا و دارو FDAقرار گرفته است .با کمک لیزر کوترا هر فرد می تواند در کمترین تعداد جلسه و بدون هیچ عوارضی و همینطور با رضایتمندی بالا از نتیجه ،از شر موهای زائد خود راحت شود .

این دستگاه ساخت کمپانی کوترا امریکا بوده که از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج ۷۵۵nm وND Yag به صورت پالس واقعی با طول موج ۱۰۶۴nm استفاده می نماید

کاشت مو ، کاشت مو غرب تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =